Home / Produkter

Spennende og smarte løsninger!

Reduserer arbeidstiden, øker effektiviteten, bedrer brann-sikkerheten, og gjør arbeidsdagen enklere for montøren.

Koblingsbokser

Koblingsbokser

Beteks koblingsbokser er produsert i halogenfritt flammehemmende plast i VO kvalitet, alle komponenter av plast er testet for 850°C

Stikkontakter

Stikkontakter

Beteks stikkontakter er produsert i halogenfritt flammehemmende plast i VO kvalitet, alle plastkomponenter er testet for 850°C.

Nødlys

Nødlys - Nyhet

Nødlysarmatur med dobbelt sett LED dioder (AC & DC)

BeTEK box- En ny produktserie

BeTEK box - Nyhet

Beteks nye boksserie er tilpasset de nye TEK forskriftene. Rektangulær koblingsboks med rund åpning og meget god koblingsplass.
Lanseres høst 2011

Magnoboxen

Magnoboxen

Unike egenskaper - Alt i én boks - Tilbehør

Multiboks

Multiboks

Tilpasset for skjult anlegg i tømrede hus.

Skap- og skjøtemuffer

Skap- og skjøtemuffer

Beteks patenterte kombi skap- og skjøtemuffer.

Spotkasse

Spotkasse

Produsert i selvslukkende halogenfritt materiale. Tåler ekstrem kulde og varme.

  • MagnoBoxen

    MagnoBoxen

    Magnoboxen var Beteks første hovedprodukt. Utviklingen av Magnoproduktene startet allerede
    i 2002. Betek har utviklet egne løsninger og innehar patenter som
    går igjen i alle Magnoprodukter.

  • Patentert funksjon

    Patentert funksjon

    Alt i en boks, med unike egenskaper. Ferdigbygget som enkel, dobbel eller trippel boks. Teknisk koblingsboks med stor plass. Sammenbyggbare multibokser forenkler trekking mellom boksene.

  • TEK 10 - Under utvikling

    TEK 10 - Under utvikling

    TEK 10 boksen er en produktserie under utvikling av Betek. Rektangulær koblingsboks med rund åpning og meget god koblingsplass. Justerbar innering for dobbel gips, med mulighet for avlåsning.

  • Nødlys

    Nødlys

    LED Nødlysarmatur m/ ledelys. Leveres med 3 piktogrammer. Montering på vegg med 10 meter leseavstand.